KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16914388

nr 1691 4388

Einar Krüger

(1910-1988), Sverige

Oljemålning, Skärgårdsskymning. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 31x42 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:35:48

24/3 21:54:05 1      Vinnande bud

Einar Krüger

Läs mer om Einar Krüger