KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16914388
nr 1691 4388
Einar Krüger
(1910-1988), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsskymning. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 31x42 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:35:48
24/3 21:54:05
Einar Krüger
Läs mer om Einar Krüger